tumblr_ov1xrcTcqf1vdqibno1_1280

Green Day gotowy na nowy album?

Green Day Community to forum, które przyciąga przeróżnych fanów z całego świata – w tym też takich, którzy są w kontakcie z zespołem, ludźmi z ich otoczenia lub managementem. Jeden z takich użytkowników, o nicku LaughingClock, dodał wczoraj następujący post: 

Chłopaki wejdą do studia, gdy tylko obecna trasa dobiegnie końca. Zrobią sobie krótką przerwę, a potem nagrają coś, nad czym pracują podczas tej trasy i co uważają za ich najbardziej ambitny i ogólnie najlepszy dotychczasowy materiał.
Wiele Green Daya przed nami!

Jednocześnie podkreślał, że nawet gdyby powiedział mu to sam Billie, nie jest to coś, co można brać za pewną zapowiedź, gdyż zespół bardzo często zmienia plany.

Przypominamy, że w kwietniu Billie nagrywał coś (najprawdopodobniej demo) w australijskim studiu. Można więc założyć, że Green Day faktycznie myśli już o nowym albumie.

Czekamy z niecierpliwością na więcej informacji!

Jaszczurka

Twierdzi, że została przeznaczona Green Day’owi w dniu narodzin, ponieważ przyszła na świat w roku wydania Dookie. Kiedy nie wyżywa się literacko, pisząc artykuły na stronę, studiuje medycynę weterynaryjną. Jej życiowy cel to przybicie piątki z Jeffem. Kontakt: