Insomniac

Insomniac

Walking Contradiction

Reżyseria: Roman Coppola

Premiera: sierpień 1996 r.

Długość: 2:37

Jak dowodzą badania, teledysk lubiany przez dzieci. Ale kto nie lubi oglądać destrukcji? Panowie chodzą po mieście (czym byłby teledysk Green Day bez spacerów?) i  przyczyniają się do różnych wypadków, nie zwracając na nie uwagi. Grunt, że sami są cali i zdrowi. Co z tego, że odpalenia silnika powoduje runięcie budynku? Warto zauważyć, że jest to najdroższy teledysk zespołu, a Billie Joe został zmuszony przez Mike'a, aby w nim zagrać i zarazem zrezygnować z kaskadera. 

Brain Stew/Jaded

Reżyseria: Kevin Kerslake

Premiera: lipiec 1996 r.

Długość: 4:33

Wysypisko. Wysypisko i babcia. Wysypisko, babcia i zespół siedzący na kanapie, przesuwanej przez spych. A wszystko w sepii. Przypomina to trochę jakiś głęboki film niezależny o przeżyciach młodego ojca. No cóż, trochę tak jest. Z tym że to tylko pierwsza część tego teledysku. Druga jest już zupełnie inna i obrazuje piosenkę "Jaded" - zawirowania i iście szaleńczą pogoń kamery. Legendy ludowe podają, że Armstrong, chcąc się wczuć w klimat, specjalnie się naćpał, żeby wyglądać wiarygodnie. Czego to się nie zrobi, żeby być autentycznym?

Stuck With Me

Reżyseria: Mark Kohr

Premiera: zima 1995/1996

Długość: 2:19

Czerń i biel. Ale tylko zespół występuje w takich barwach, w innych ujęciach przewijają się animowane elementy graficzne, składające się na okładkę płyty. Rozłożoną okładkę płyty.

Geek Stink Breath

Reżyseria: Mark Kohr

Premiera: jesień 1995 r.

Długość: 2:23

Uwaga, jest to teledysk dla ludzi o mocnych żołądkach. I dla tych, którzy nie boją się dentystów. Dlaczego? Wyrywanie zęba przeplata się tutaj z grającym Green Day'em. Zapewne fragmenty z dentystą zespołem wpłynęły na decyzję MTV, że przez pewien czas teledysk był wyświetlany tylko w nocnym paśmie.

Watson

Kiedyś nosiła glany, teraz nosi sztyblety i szpilki. Ewoluowała w korposzczura, ale GreenDay'oholizm jej nie przeszedł. Potteromaniaczka i Wiedźminoholiczka. Czeka, aż Marvel poprosi GD o nagranie piosenki do kolejnego filmu.