Green Day Plays Your Garage

Nowa piosenka „Fuck These People”

Jeszcze w sierpniu radio KROQ zorganizowało konkurs, w którym do wygrania był między innymi prywatny koncert Green Daya, który mógłby odbyć się nawet w garażu. Oczywiście udział wziąć mogli tylko mieszkańcy Kalifornii, stąd nie informowaliśmy Was wcześniej o tym przedsięwzięciu.

Koncert dla zwycięzcy miał miejsce wczoraj w małym lokalu w Costa Mesa. Z oczywistych względów materiałów w sieci praktycznie nie ma.
Na soundchecku pojawiło się Fell For You:

A tu prawdopodobnie jedyne nagranie z samego koncertu:

https://www.instagram.com/p/BZP_ZRNFxl9/

Setlista wyglądała następująco:

Z początku większość osób była przekonana, że „Fuck These People” to rodzaj żartu (albo dobitny wyraz niezadowolenia zespołu), jednak ludzie, którzy byli na tym niezwykłym koncercie potwierdzają, że jest to nowa piosenka. 

Pozostaje nam tylko pogratulować komuś, kto nagrał tak niesamowicie unikatowy kawałek jak 2000 Light Years Away, a nie coś tak banalnego jak nowy utwór.

Oficjalne zdjęcia możecie obejrzeć tutaj.

Jaszczurka

Twierdzi, że została przeznaczona Green Day’owi w dniu narodzin, ponieważ przyszła na świat w roku wydania Dookie. Kiedy nie wyżywa się literacko, pisząc artykuły na stronę, studiuje medycynę weterynaryjną. Jej życiowy cel to przybicie piątki z Jeffem. Kontakt: