21624057_1645663465483678_1136209804_n

Ruszył nasz sklepik!

Jak zapewne możecie zauważyć, z głównej belki naszej strony zniknęła zakładka „Polecane strony”, a w jej miejsce pojawił się „Sklepik”.

Po wielu tygodniach przygotowań udało nam się zrealizować coś, co jeszcze kiedyś było nieśmiałym marzeniem. Na razie w asortymencie mamy tylko trzy produkty, ale jeśli pomysł się przyjmie, na pewno pojawi się coś nowego.

Wyciągnęliśmy wiele wniosków z ostatniej akcji z opaskami koncertowymi. Teraz główną zmianą jest to, że gadżety są już wyprodukowane! Żadnego gorączkowego zbierania minimalnej ilości zamówień i czekania na wykonanie. Płacicie i w ciągu tygodnia (plus minus) macie paczkę u siebie. Ponadto tym razem zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług Poczty Polskiej. InPost bardzo odpowiadał nam jako dystrybutorom, ale bieganie za przesyłkami do POK najwyraźniej było dla Was uciążliwe – przynajmniej takie docierały do nas głosy.

Dostajemy też sporo pytań, gdzie można dostać nasze naklejki. Będą dołączane jako gratis do każdego zamówienia, tak jak to było w styczniu.

Mamy nadzieję, że pomysł sklepiku się Wam spodoba. Z chęcią wysłuchamy wszystkich uwag odnośnie asortymentu jak i mechanizmu zamawiania.

Miłych zakupów!

Rage&Love,
Ekipa GDG

 

Jaszczurka

Twierdzi, że została przeznaczona Green Day’owi w dniu narodzin, ponieważ przyszła na świat w roku wydania Dookie. Kiedy nie wyżywa się literacko, pisząc artykuły na stronę, studiuje medycynę weterynaryjną. Jej życiowy cel to przybicie piątki z Jeffem. Kontakt: