Trylogy box

Trylogia

 ¡Tré!

X-Kid

Długość: 4:11

Nie jest to może teledysk wysokich lotów, ale 19 grudnia 2012 roku zespół opublikował to nagranie na swoim kanale na YouTube. Rolki się kręcą? Kręcą! Mamy zatem ruchomy obraz. Tylko ciężko w tę kasetę włożyć ołówek, gdy buforowanie się zawiesi.

The Forgotten

Reżyseria: Bill Berg Hillinger

Premiera: 23.10.2012 r.

Długość: 5:14

Z racji odwyku Billie'ego zespół nie mógł sobie pozwolić na nagranie "normalnego" teledysku do tego utworu, a zarówno film „Saga Zmierzch: Przed świtem – część druga” jak i Trylogia musiały jakoś być promowane. Dlatego też wideo zawiera ujęcia z ekranizacji książki Stephenie Meyer, nagrania z koncertów w Europie oraz zdjęcia zespołu podczas pracy w studio nad Trylogią. 

¡Dos!

Stray Heart

Reżyseria: Roboshobo

Premiera: 07.11.12 r.

Długość: 3:55

Da się zrobić teledysk bez zespołu? Da się. Wystarczy zaprosić fanów (którzy grają wszystkie role poza dwiema czołowymi postaciami) i pokazać okładki płyt. Ot, taki środek zastępczy dla Billie'ego będącego na odwyku. W filmiku zobaczymy mężczyznę, który seryjnie łamie damskie serca. Trochę taki Barney Stinson spotykający swoje byłe dziewczyny. 

¡Uno!

Troublemaker

Reżyseria: Farm League

Premiera: 06.10.12 r.

Długość: 2:50

Ostatni teledysk promujący  ¡Uno!. Zawiera on ujęcia prezentujące zespół w studio oraz na koncertach. Niektóre fragmenty pochodzą z filmu dokumentalnego ¡Cuatro!.

 

Stay the Night

Reżyseria: Farm League

Premiera: 25.09.12 r.

Długość: 4:39

Teledysk bardzo podobny do „Nuclear Family”, nagrany podczas tej samej próby zespołu. Zyskał nawet miano oficjalnego. Co ciekawe, kilka dni przed premierą można go było znaleźć na tumblr.

Nuclear Family

Reżyseria: Farm League

Premiera: 11.09.12 r.

Długość: 3:13

Są lyrics videos, są też teledyski z fabułą, są też nagrania koncertowe. Ale to przecież zbyt trywialne. Może nagrajmy teledysk na podstawie... materiałów z próby? 

Kill the DJ

Reżyseria: Samuel Bayer

Premiera: 04.09.12 r.

Długość: 3:44

Drugi teledysk z Uno, który posiada swoją fabułę. Na początku nie dzieje się nic szczególnego, dopiero od pierwszego refrenu przenosimy się na parkiet taneczny i podziwiamy typowy dla zespołu motyw, czyli dziarskie kroczenie do przodu. W telegraficznym skrócie ten teledysk można podsumować w taki sposób: Motory STOP Dyskoteka STOP Krew STOP

Oh Love (Uncut Version)

Reżyseria: Samuel Bayer

Premiera: 18.08.12 r.

Długość: 5:04

Wersja teledysku, która w ogóle nie zawiera cenzury. Uwaga, tylko dla dorosłych.

Oh Love

Reżyseria: Samuel Bayer

Premiera: 16.08.12 r.

Długość: 5:09

Pierwszy teledysk z Trylogii. Ma on obrazować stereotypy z życia gwiazd rocka, między innymi  zabawę z gruopies na back stage’u. Na oficjalnym kanale zespołu na YouTube znajduje się tak zwana wersja „Rated R”, jednak jest ona ocenzurowana. Dodatkowo jakiś czas po premierze teledysku na stronie MTV oraz na YouTube'ie zespołu można było znaleźć jego w pełni ocenzurowaną, inną wersję. Niestety zniknęła i wszelki ślad po niej zaginął.

Let Yourself Go (Live)

Reżyseria: Tim Wheeler, Farm League

Premiera: 01.08.12 r.

Długość: 3:43

Teledysk to nagranie ze słynnego secret show w Red7 w Austin w stanie Teksas z dnia 17 listopada 2011 r. Uwaga, explicit content.

 

Oh Love (Lyrics Video)

Data premiery: 16.07.12 r.

Długość: 5:04

„Teledysk” to tak naprawdę sam tekst piosenki. Jeśli posiada się specjalne okulary, można obejrzeć go w 3D.

Watson

Kiedyś przypominał punka, aktualnie ewoluowała w informatyczną formę korposzczura. Zielonego korposzczura. Grafik amator, czujący miętę do bezpieczeństwa IT. W wolnym czasie zbiera zdjęcia Greena, koncentrując się na skarpetkach i sukienkach Billiego oraz włosach Jasona. Dodatkowo zabija różne stwory w Fereldenie, Temerii i Fearunie.