Ivankkka

Wielki powrót The Network

The Network, synth wave’owe alter ego Green Daya, zespół absolutnie niezwiązany z Green Dayem, powrócił z nową muzyką po 17 latach przerwy. 

Wszystko zaczęło się od enigmatycznego trailera The Prophecy, opublikowanego 29 października na kanale The Network.

Opis filmiku głosi:

The Network zostało założone w 2003, wypełniając starożytne proroctwo mówiące że my, jego wybrani członkowie, damy ludzkości surowe ostrzeżenie w formie muzyki.
Wydając album Money Money 2020 świeciliśmy blaskiem nad głupotą i próżnością ludzkości.
Gwałtownie osiągając sławę i bogactwo, często byliśmy brani za największy zespół rockowy tej planety – Green Day.
To ziemskie porównanie jest niemal tak komiczne jak ludzie, którzy zamieszkują tę umierającą planetę!

Po naszym merkurycznym powstaniu i stworzeniu Kościoła Lushotologii, widzieliśmy niewyobrażalne bogactwa, dlatego opuściliśmy gwiazdorską stagnację i skupiliśmy nasze siły na podróży w czasie i zbawieniu spraw poza ludzkim zasięgiem!

Podczas naszych podróży przez czas i przestrzeń widzieliśmy przyszłość przepowiedzianą w proroctwie, która jest zarówno katastrofalna jak i zabawna!
Po drugiej stronie tych międzygwiezdnych skrzyżowań znajduje się równoległy wymiar, gdzie oksymorony mogą tworzyć swoją własną rzeczywistość!

Wybieraj mądrze, dla degeneracji ludzkości zawsze jest jakiś wybór.

„Money Money 2020 Część II” będzie ostatnią lekcją!
W binarnym kodzie tego albumu ukryty jest klucz do naszego dawnego, obecnego i przyszłego DNA!

Bogowie się śmieją i tylko ty możesz udowodnić im, że się mylą…

Nie ma za co…
The Network

2 listopada na tym samym kanale pojawiła się pełnoprawna piosenka – Ivankkka Is A Nazi. Bardzo prawdopodobne, że inspiracją była Invanka Trump, córka prezydenta USA.

Zespół, nadal tak tajemniczy jak tylko można sobie wyobrazić, nie podaje żadnych informacji na temat nowego albumu ani kolejnych singli.
Jednak jest więcej niż pewne, że płyta jest w przygotowaniu – w końcu The Network z jakiegoś powodu dołączyło do wytwórni Warner Records (chyba, że zrobili to tylko na przekór Green Day’owi).

123440849_781696182395303_1204340326021998737_n

 

Jaszczurka

Twierdzi, że została przeznaczona Green Day’owi w dniu narodzin, ponieważ przyszła na świat w roku wydania Dookie. Kiedy nie wyżywa się literacko, pisząc artykuły na stronę, studiuje medycynę weterynaryjną. Jej życiowy cel to przybicie piątki z Jeffem. Kontakt: