Trylogy box

The Ultimate Box Set

Trylogy box

Wytwórnia: Reprise Records

The Ultimate Box Set jak na razie był dostępny tylko w przedsprzedaży Trylogii. Zawiera on tak zwane „książeczkowe” wydania ¡Uno!, ¡Dos! i ¡Tré!, czyli płyty w digipackach, DVD z filmem dokumentalnym przedstawiającym proces powstawania Trylogii pod tytułem ¡Cuatro!, zestaw przypinek oraz naszywkę z napisem „Green Day”. Dodatkowo zamawiający box uzyskali roczne członkostwo w oficjalnym fan clubie zespołu, Idiot Nation. Mogli albo założyć nowe konto, albo przedłużyć ważność obecnego.

Płyty były wysyłane do odbiorców w dniu premiery, jednak zważając na czas trwania międzynarodowych przesyłek, w cenie boxu były również cyfrowe wersje płyt do pobrania z iTunes. Jednak to nie wszystko. Nabywcy boxu mieli również możliwość pobrania trzech singli z tejże strony.

 

Numer katalogowy boxu: 532242-2

 

 Okładka  Numer katalogowy  Opis płyty
Uno Digipack  532246-2 ¡Uno!
Dos Digipac  532248-2 ¡Dos!
Tre Digipac  532250-2  ¡Tré!
Cuatro  532243-2  ¡Cuatro!

Watson

Kiedyś przypominał punka, aktualnie ewoluowała w informatyczną formę korposzczura. Zielonego korposzczura. Grafik amator, czujący miętę do bezpieczeństwa IT. W wolnym czasie zbiera zdjęcia Greena, koncentrując się na skarpetkach i sukienkach Billiego oraz włosach Jasona. Dodatkowo zabija różne stwory w Fereldenie, Temerii i Fearunie.